camscanner-blog

CamScanner ile Dosyalarınızı Arşivleyin

Yarısı dijital, yarısı hâlâ kağıt  evraklarımızı bir araya getirmenin pratik bir yolu var. Oldukça yüksek puanlamaya sahip CamScanner uygulamasını sizler için inceledim.

IOS ve Android versiyonları bulunan programa marketten kolaylıkla ulaşıp indirebilirsiniz.

Basit, sade ama son derece işlevsel bulduğum programın özelliği, fotoğraf arşivinizde yer alan veya hemen o anda elinizde bulunan bir belgeyi fotoğraflayarak arşivleyebilmeniz, yazıcıya gönderebilmeniz, bulut hesabınıza yükleyebilmeniz, PDF olarak kaydedebilmeniz, üzerine yorum ekleyebilmeniz hatta faks bile gönderebilmeniz. Üstelik tüm bunları çektiğiniz belgenin kenar, köşelerini kırpıp düzelterek ve renklerini ayarlayarak yapmanız mümkün.

ayda 12,99₺ ödeyerek premium olarak da satın almayı tercih edebilirsiniz. Avantajınız ne olur, hemen bakalım.
Tüm belgeyi düzenlenebilir bir *.txt olarak dışarı aktarmanız mümkün.

  • Birden çok sayfa için kolaj oluşturabiliyorsunuz.
  • Sınırsız sayıda klasör oluşturabilme özelliği de yine premiumun bir parçası olarak sunuluyor.
  • 10 Gb bulut alanı,
  • 40 Ekstra iş arkadaşı,
  • PDF dosyalarının toplu indirilebilmesi,
  • Belgelerin şifrelenebilmesi ve son geçerlilik tarihi eklenebilmesi, gibi daha çok kurumsal anlamda hizmet edebilecek özelliklere de premium camscanner‘da rastlıyoruz.

Sade bir ev kullanıcısı için, bedava versiyonu da oldukça başarılı. Arada bir sağda solda çıkan reklamlar rahatsız edici değil. Telefonlarımızda bulunmasında fayda olduğunu düşündüğüm uygulamaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

IOS için buradan,

Android için buradan. 

Leave a Comment